Політика конфіденційності

Дата останнього оновлення: 25.04.2020

Використання інформації

Мій сайт використовує вашу персональну інформацію за наступними цілями:

  • обробка ваших заявок,
  • адміністрування та вдосконалення сайту і пов’язаних з ним послуг,
  • повідомлення про наші послуги.

Розголошення інформації третім особам

  1. Ми забезпечуємо збереження ваших персональних даних і вживаємо всіх можливих заходів, що виключають доступ до персональних даних неуповноважених осіб.
  2. Персональні дані Користувача ніколи, ні за яких умов не будуть передані третім особам, за винятком випадків, пов’язаних з виконанням чинного законодавства.
  3. Термін обробки персональних даних є необмеженим. Користувач може в будь-який момент відкликати свою згоду на обробку персональних даних, направивши нам повідомлення за допомогою електронної пошти на електронну адресу zhuyrii@gmail.com з позначкою «Відкликання згоди на обробку персональних даних».

Політика конфіденційності щодо дітей

Сайт призначений для використання особами старше 18 років. Ми слідуємо Закону про захист конфіденційності дітей в Інтернеті, а також навмисне не пропонуємо доступ до Сайту дітям до 13 років. Якщо ви молодше 13 років, будь ласка, не надавайте персональну інформацію на нашому сайті. Діти завжди повинні питати дозволу у батьків або опікунів перед відправленням будь-якої персональної інформації в мережі Інтернет.

Посилання на інші веб-сайти

Наш веб-сайт може містити посилання на інші інтернет-сайти, що належать третім сторонам. Наша компанія не несе відповідальності за збір і використання вашої персональної інформації на будь-яких сторонніх сайтах.

Зміни цієї Політики конфіденційності

Ми періодично оновлюємо цю Політику конфіденційності. В такому випадку ми також змінюємо дату останнього оновлення в верхній частині Політики конфіденційності.