2017.09.01_Благодійна акція «ДІТИ ЗАМІСТЬ КВІТІВ»

ГО “ЕЛЕОС” за підтримки БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в межах проекту «Забезпечення захисту прав паліативних хворих на базі ОГС, що працюють в сфері паліативної допомоги» за фінансової підтримки Європейського Союзу

за участі

  1. Департаменту освіти і науки Одеської ОДА,
  2. ГО «Особливі діти»
  3. ГС «Регіональна асоціація спільнот з дотримання прав людини паліативних хворих»,

за медіа-підтримки:

  1. ТК “7 канал” та “Думская-ТВ”,
  2. інформаційної агенції «Одесса-медиа»
  3. креативної дізайн-студії NB.
…ініціювала та провела акцію “Діти замість квітів”, яка відбулась 01-25 вересня 2017 року в загальноосвітніх закладах Одеської області.

Мета акції: провести 1 вересня збір благодійних пожертв в загальноосвітніх навчальних закладах Одеської області для фінансової підтримки сімей Первуніної Анастасії та Гаврилової Вероніки. Кошти, зібрані під час акції, спрямувати на придбання:

  1. медичних препаратів, продуктів для спеціального харчування, засобів гігієни для Первуніної Анастасії на суму 50 000 грн.;
  2. медичних препаратів, засобів гігієни та реабілітації (вертикалізатора) для Гаврилової Вероніки на суму 50 000 грн.

Проблемна ситуація, на вирішення якої спрямовано акцію:

Первуніна Анастасія, 16 років. Діагноз: ДЦП, подвійна диплегія, вторинна мікроцефалія, симптоматична епілепсія, груба затримка розвитку. Дитина постійно знаходиться у реанімації, приймає їжу лише через зонд. Дитина потребує ліків, засобів гігієни.
Гаврилова Вероніка, 11 років. Діагноз: ДЦП, подвійна гімеплегія, сколіоз 3 ступеня, еквіноваліус стоп, груба затримка розвитку, підвищена судомна готовність. Дитина потребує вертикалізатора та медикаментів для лікування.

Ми просимо всіх небайдужих до страждань важкохворих дітей  – батьків, учнів та вчителів Одещини активно долучилися до збору коштів цим важкохворим дітям – мешканцям Одеської області.

Кожного року діти, йдучи до школи 1-го вересня приносять гарні та дуже коштовні букети квітів для своїх вчителів. Кожен клас школи збирає іноді по 25-30 букетів квітів улюбленій вчительці, хоча, погодьтеся, панове, достатньо й одного колективного букету, який засвідчив би вдячність та любов дітей до своєї вчительки.

Ми пропонуємо обмежитись дитячому колективу одним букетом, коли кожна дитина принесе вчительці лише одну гарну квітку, які разом утворять великий букет від усього класу. Натомість, решту коштів можна спрямувати на допомогу важкохворим діткам, які щоденно потребують нашої допомоги та милосердя.

На сьогодні в Одеській області нашої з Вами допомоги потребують близько  3000 хворих діточок, деякі з них, на жаль, не мають потрібних коштів як для лікування, так і для забезпечення щоденних потреб. Ми сподіваємось, що спільними зусиллями допоможемо цим діточкам, а також навчимо наших дітей милосердю та доброті, чуйності до ближнього та готовності допомогти йому в скрутну годину, любові до оточуючого світу.

Милосердя – це щиросердечність, співчуття, готовність робити добро будь-якій людини, що потрапила в біду, любов на ділі, здатність відгукнутися на чужий біль. Людям милосердним притаманне співчуття по відношенню до сироти, людини з інвалідністю, важкохворій  людини, дитині з вадами розвитку, людини похилого віку тощо. Метою нашої акції є відкриття великої таємниці природи добра, навчання школярів бути чуйними до людей, співчутливими, добрими та милосердними до страждань іншого.

30 серпня на ТРК “7 канал” відбулась відео-презентація нашого проекту

Цьогорічна акція, за нашим задумом, мала би стати щорічною, де б наша нова генерація Одещини навчилась би гуманним, моральним та суспільно корисним вчинкам. Наша акція спрямує всі зібрані добровільні кошти на допомогу цим двом діточкам, які важко та невиліковно хворі, та які потребують наших з Вами допомоги, милосердя та доброти.

Сподіваємось, що свідоме та натхненне батьками і вчителями рішення дитини подарувати часточку своєї доброти допоможе нашому причорноморському краю та людям, що тут живуть, стати більш гуманними та милосердними. Це вкрай важливі людські якості, що їх плекає школа та родини у свої чадах, та які в майбутньому творитимуть посеред нас атмосферу людяності, моральності та гуманності.

Наша акція не потребує великих витрат, а тим паче жодного примусу чи несвідомого ставлення від її учасників. Ми просимо лише Вашого милосердя, згуртованості до спільної душевної роботи та уваги дорослих до свідомого ставлення учнів шкіл Одещини до потреб дитини, що потерпає від важкої хвороби.

Реквізити для перерахування благодійних внесків

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕЛЕОС», код ЄДРПОУ 38989186
р/р 26003054306733 у ПАТ КБ «Приватбанк», МФО банку 328704
Призначення платежу: Акція «ДІТИ ЗАМІСТЬ КВІТІВ». Благодійна пожертва. Без ПДВ.

Інформація про результати акції.

Акція тривала з 01.09 по 25.09.2017 року.

В акції взяли участь шкільні та батьківські колективи декількох навчальних закладів Одещини, а також декілька фізичних благодійників:

КЗ “Жовтнева ЗОШ-інтернат”,
Переселенська НВК,
Стойловська НМК (Ренійський р-н),
ЗОШ 119, ЗОШ 94 “ОРТ”,
Комишівська ЗОШ,
ОЗОШ 68,
ОЗОШ 44,
Котловинська ЗОШ,
Школа-інтернат №3.

Зібрано станом на 02.10.2017 року 18 685 грн. ($696,51 ), які розподілено порівну поміж хворими дівчатками.

Найменша пожертва становила 100,00 грн., найбільша – 8300,00 грн.

Ось фото матерів цих діточок із вже отриманими медичними препаратами, продуктами для спеціального харчування, засобами гігієни. Поздоровляємо!

 

Зазначимо, що ми не досягли запланованого обсягу зібраних коштів, зібравши лише 20% від передбаченої суми.

А тому ми звернулись до заступника голови ООДА, С. В. Колебошина з проханням продовжити акцію вже під новим слоганом. Продовжену акцію ми присвятили Всесвітньому дню паліативної та хоспісної допомоги (14 жовтня 2017 року).

На превеликий жаль, у продовженні акції не зібрано жодної копійки. Проте, головної мети ми таки досягли – прецедент благодійності відбувся, певні кошти зібрано, дітям допомога надана.

Шануймося, панове!