2017.09.01_Загальнообласна благодійна акція «ДІТИ ЗАМІСТЬ КВІТІВ»

організатор

ГО “ЕЛЕОС” за підтримки БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в межах проекту «Забезпечення захисту прав паліативних хворих на базі ОГС, що працюють в сфері паліативної допомоги» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

за участі

Департаменту освіти і науки Одеської ОДА,
БО «Регіональна асоціація спільнот з дотримання прав людини паліативних хворих»,
ГО «Особливі діти»

та медіа-підтримки

ТК “7 канал” та “Думская.нет”, інформаційної агенції «Одесса-медиа» та креативної дізайн-студії NB.

Дата та локація акції: 01 вересня 2017 року, Одеська область

Мета акції: провести 1 вересня збір благодійних пожертв в загальноосвітніх школах та ВНЗ Одеської області для фінансової підтримки сімей Первуніної Анастасії та Гаврилової Вероніки. Кошти, зібрані під час акції, спрямовуються на придбання:

  1. медичних препаратів, продуктів для спеціального харчування, засобів гігієни для Первуніної Анастасії на суму 50 000 грн.;
  2. медичних препаратів, засобів гігієни та реабілітації (вертикалізатора) для Гаврилової Вероніки на суму 50 000 грн.

Проблемна ситуація, на вирішення якої спрямовано акцію:

Первуніна Анастасія, 16 років. Діагноз: ДЦП, подвійна диплегія, вторинна мікроцефалія, симптоматична епілепсія, груба затримка розвитку. Дитина постійно знаходиться у реанімації, приймає їжу лише через зонд. В родині Анастасії є ще двоє діточок, яким потрібні одежа та взуття, проте мати отримує лише допомогу по догляду за хворою дитиною.

 

Гаврилова Вероніка, 11 років. Діагноз: ДЦП, подвійна гімеплегія, сколіоз 3 ступеня, еквіноваліус стоп, груба затримка розвитку, підвищена судомна готовність. Дитина потребує вертикалізатора та медикаментів для лікування. Родина Вероніки неповна та малозабезпечена.

Ми просимо всіх небайдужих до страждань важкохворих дітей  – батьків, учнів та вчителів Одещини активно долучилися до збору коштів цим важкохворим дітям – мешканцям Одеської області. Кожного року діти, йдучи до школи 1-го вересня приносять гарні та коштовні букети квітів для своїх вчителів. Кожен клас школи збирає іноді по 25-30 букетів квітів улюбленій вчительці, хоча, насправді, достатньо одного колективного букету, який засвідчив би вдячність та любов дітей до своєї вчительки. Ми пропонуємо обмежитись дитячому колективу одним букетом, коли кожна дитина принесе вчительці лише одну гарну квітку, які разом утворять великий букет від усього класу. Натомість, решту коштів можна спрямувати на допомогу важкохворим діткам, які щоденно потребують нашої допомоги та милосердя.

На сьогодні в Одеській області нашої з Вами допомоги потребують понад 1500 важкохворих діточок, які, на жаль, не мають потрібних коштів як для лікування, так і для забезпечення щоденних потреб. Ми сподіваємось, що спільними зусиллями допоможемо цим діточкам, а також навчимо наших дітей милосердю та доброті, чуйності до ближнього та готовності допомогти йому в скрутну годину, любові до оточуючого світу.

Милосердя – це щиросердечність, співчуття, готовність робити добро будь-якій людини, що потрапила в біду, любов на ділі, здатність відгукнутися на чужий біль. Людям милосердним притаманне співчуття по відношенню до сироти, людини з інвалідністю, важкохворій  людини, дитині з вадами розвитку, людини похилого віку тощо. Метою нашої акції є відкриття великої таємниці природи добра, навчання школярів бути чуйними до людей, співчутливими, добрими та милосердними до страждань іншого.

Цьогорічна акція, за нашим задумом, мала би стати щорічною, де б наша нова генерація Одещини навчилась би гуманним, моральним та суспільно корисним вчинкам. Наша акція спрямує всі зібрані добровільні кошти на допомогу цим двом діточкам, які важко та невиліковно хворі, та які потребують наших з Вами допомоги, милосердя та доброти.

Сподіваємось, що свідоме та натхненне батьками і вчителями рішення дитини подарувати часточку своєї доброти допоможе нашому причорноморському краю та людям, що живуть поряд з ними, стати більш гуманними та милосердними громадянами. Це вкрай важливі людські якості, що їх плекає школа та родини у свої чадах, та які в майбутньому творитимуть посеред нас атмосферу людяності, моральності та гуманності.

Наша акція не потребує великих витрат, примусу та несвідомого ставлення від її учасників. Ми просимо лише Вашого милосердя, згуртованості до спільної душевної роботи та уваги дорослих до свідомого ставлення учнів шкіл Одещини до потреб дитини, що потерпає від важкої хвороби.

Реквізити для перерахування благодійних внесків

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЕЛЕОС», код ЄДРПОУ 38989186
р/р 26003054306733 у ПАТ КБ «Приватбанк», МФО банку 328704
Призначення платежу: Акція «ДІТИ ЗАМІСТЬ КВІТІВ». Благодійна пожертва. Без ПДВ.

Інформація

координатори акції:
Діана Хомюк, +380939972331
Максим Джум, +380636853908


Залишити відповідь