Психотерапевтична група для батьків “Вірити та жити”_2013-17

Історія групи “Вірити та жити” почалася у 2013 році в рамках спільного з БФ “Пчелка” соціального проекту «Соціально-психологічна допомога паліативним хворим та членам їхніх сімей».
8 червня 2013 року відбулась перша сесія психотерапевтичної групи для батьків дітей з важкими – онкологічними та гематологічними хворобами у гематологічному відділенні дитячої обласної лікарні.   З боку ГО “Елеос” (на той час ми називались “ГО “Заради життя”) цю роботу розпочали тоді волонтери Жогно Юрій, Галина Сотникова та Ємяшева Жанна, Кароліна Арутюнян та Віра Фомичова.
Ця психотерапевтична група має назву “Вірити та жити” та організована  за участі керівництва відділення дитячої гематології дитячої обласної лікарні (завідувачка Н.В.Молодець) за участі волонтерів ГО “Елеос”, а також партнерів по муніципальним соціальним проектам. Участь у групі є безкоштовною. 
Група проводиться в рамках муніципальних соціальних проектів, зокрема, у 2014 році – соціального проекту «Служба організації життя важко хворої дитини та її родини», який направлено на реалізацію затвердженого рішенням Одеської міської ради від 31.01.2011 г. № 285-VI Програми рішення пріоритетних соціальних проблем міста Одеси з використанням механізму соціального замовлення у 2014 році в номінації «Соціальне обслуговування тяжкохворих, в тому числі на дому та в стаціонарних установах».
З травня 2014 року групу  в рамках соціального проекту «Служба організації життя важко хворої дитини та її родини» підтримали МГО “Центр студентського спілкування” та СПД Заболотна Л.В. Разом з цим за участі волонтерів ГО “Елеос” з травня по грудень 2014 р. Планується також проведення семінарів-практикумів для батьків важкохворих дітей та волонтерів, зокрема, семінара-практикума «Психологічніаспекти паліативної допомоги безнадійно хворим», який започатковано ГО “Елеос” ще у серпні 2012 р.


Залишити відповідь